Novinky

Výsledkový servis – NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY ZE SOULU Z JIŽNÍ KOREJE !!!

WDSF WORLD CHAMPIONSHIP YOUTH LATIN

***MISTROVSTVÍ SVĚTA MLÁDEŽE LATINA***

JIŽNÍ KOREA – SOUL

 

  • Marián Hlaváč – Tereza Maturová       14. místo

 

WDSF International Open Latin

Ústí nad Labem

 

  • Marek Kypús – Jaroslava Tietzová Sklenářová      16. místo
  • Lubomír Kozel – Adéla Siročáková                            18. místo
  • Petr Otáhal – Vendula Prokopová                              29. – 30. místo

 

WDSF Open Youth Latin

Ústí nad Labem

 

  • Daniel Braš – Marie Glistová                                       1. místo

 

Svatomartinská cena města Vyškova 2017

 

Děti II D

  • Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová                 6. místo

 

Děti II D LAT

  • Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová                 5. místo
  • Jakub Hula – Barbora Prokopová                               7. – 8. místo

 

Junior I E STT

  • Roman Czeczotka – Klára Šimíková                          7. místo

 

Junior I E LAT

  • Roman Czeczotka – Klára Šimíková                          11. – 12. místo

 

Junior II E STT

  • Roman Czeczotka – Klára Šimíková                          5. místo

 

Junior II E LAT

  • Roman Czeczotka – Klára Šimíková                          8. místo

 

TPV Junior I KOMB

  • Roman Czeczotka – Klára Šimíková                         4. místo

 

Junior I D LAT

  • Jakub Hula – Barbora Prokopová                         19. – 20. místo

 

Dospělí C LAT

  • Karel Zapletal – Tereza Kavalová                              2. místo

 

 

Pohár Královského města Slaný

 

Taneční liga Juniorů STT

 

  • Jan a Veronika Petrášovi                                               24. místo

 

Taneční liga Juniorů STT

 

  • Jan a Veronika Petrášovi                                               10. místo

 

Taneční liga Mládeže LAT

 

  • Daniel Braš – Marie Glistová                                       1. místo

 

Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme !!! 🙂

Sdílejte