Novinky

Děti bodovaly v Českém Těšíně

TL Moravskoslezské divize

O cenu města Českého Těšína

 Děti I E kombi

Josef Šarman – Sabina Bujnochová                     11. místo

Děti II E kombi

Josef Šarman – Sabina Bujnochová                     11. místo

Děti II D STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     1. místo

Děti II D LAT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     2. místo

Děti II C STT

Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová             2. místo

Děti II C LAT

Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová             4. místo

JUN I D STT

Roman Czeczotka – Klára Šimíková                     6. místo

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     7. místo

JUN I D LAT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     5. místo

Roman Czeczotka – Klára Šimíková                     6. místo

JUN I C STT

Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová             5. místo

JUN I C LAT

Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová             16. místo

JUN II D STT 

Roman Czeczotka – Klára Šimíková                     5. místo

JUN II D LAT

Roman Czeczotka – Klára Šimíková                     5. místo

TPV Děti II OST

Eliška Podgorná                                                     1. místo

Víchová Kateřina                                                    3. místo

TPV Jun I OST

Marie Slezáková                                                     1. místo

Víchová Kateřina                                                    4. místo

Eliška Podgorná                                                     5. místo

TPV Jun I OST

Marie Slezáková                                                     1. místo

 

Tatra 2018 Kopřivnice

Dospělí A LAT

Marián Hlaváč – Tereza Maturová                       1. místo

Jan Vilášek – Kateřina Dušková                                     8. místo

 

WDSF International Open latin

Ústí nad Labem

 

George Sutu – Tereza Florová                              2. místo

Lubomír Kozel – Adéla Siročáková                      15. místo

 

WDSF Open Youth latin

Tomáš Boldiš – Marie Glistová                             1. místo

 

WDSF International Open latin

Wroclav

 

Marek Kypús – Jaroslava Tietzová                       10. místo

Lubomír Kozel – Adéla Siročáková                      11. místo

 

Všem párům gratulujeme!

Sdílejte