Novinky

Výsledky našich reprezentantů za uplynulý víkend

Taneční liga juniorů a  mládeže

Třinec 

 

TL Junior I STT

Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová             7. místo

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     11. místo

 

TL Junior I LAT

Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová             13. místo

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     23. místo

 

TL Junior II LAT

Alexandr Kuchař – Adriana Bierošová                5. místo

Dominik Pawlowski – Barbora Prokopová         15. místo

 

TL Mládež LAT

Marian Hlaváč – Tereza Maturová                       1. místo

Tomáš Boldiš – Marie Glistová                             2. místo

 

TL Senioři I LAT

Luboš Nevrla – Jana Kaštovská                            1. místo

 

TPV JUN I OST

Kateřina Víchová                                                    3. místo

 

TPV JUN II OST

Marie Slezáková                                                     1. místo

Kateřina Víchová                                                    4. místo

 

Taneční liga Moravskoslezské divize

Třinec

 

Děti II E kombi

 Josef Šarman – Sabina Bujnochová                     4. místo

 

JUN I E STT

Josef Šarman – Sabina Bujnochová                     13. místo

 

JUN I E LAT

Josef Šarman – Sabina Bujnochová                     14. místo

 

Děti II C STT

Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová             4. místo

 

Děti II C LAT

Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová             5. místo

 

JUN I C STT

Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová             2. místo

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     8. místo

 

JUN I C LAT

Michal Hrabovský – Kateřina Dostálová             4. místo

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     10. místo

 

JUN II C STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     5. místo

 

JUN II C STT

Daniel Kováč – Vanesa Bujnochová                     7. místo

 

JUN II B LAT

Alexandr Kuchař – Adriana Bierošová                1. místo

Dominik Pawlowski – Barbora Prokopová         2. místo 

 

WDSF International Open LATIN

Zabrze

 

Lubomír Kozel – Adéla Siročáková                      15. místo

 

 

Sdílejte