Jana Kaštovská

Jana Kaštovská
TrenérkaZumba, Zumba show dance

Jako malá jsem začínala gymnastikou a poté mne maminka přihlásila do taneční přípravky v Taneční škole Trend Ostrava. Zde jsem zůstala celou svou taneční kariéru, která začala v roce 2000, kdy jsem začala tancovat latinskoamerické tance s partnerem.

Pod vedením trenérů Jaromíra Riedla a Jaroslava Kučery se nejlepší výsledky dostavily v juniorské a mládežnické kategorii – 3. místo na MČR družstev, celkové 1. místo v Taneční lize, semifinále na MČR v latinskoamerických tancích. S postupem času jsem vystudovala Ostravskou univerzitu se zaměřením na Rekreologii a poté navazující magisterské studium v oboru Učitelství tělesné výchovy pro základní školy.

V období studia jsem zanechala soutěžní kariéry a udělala si certifikovaný kurz na Zumba instruktora pro dospělé i pro děti. Začala jsem vyučovat v taneční škole kurzy disca pro děti a zumby pro dospělé, kterým se věnuji doposud. Organizuji Zumba víkendy a charitativní Zumba akce na podporu postiženým.

Se svými svěřenkyněmi z disca jsme si v roce 2014 a 2015 vytančily první místa na tanečních soutěžích v discu. Na Hlučínském talentu v roce 2015 jsme získali krásné 2. místo ve své kategorii a hlavně 1. místo za nejlepší choreografii ze všech zúčastněných souborů.

Kurzy Jany Kaštovské

Zumba show dance

Zumba show dance s Jančou je spojení rytmů zumby a moderních známých písní. Pokud se chceš umět hýbat na ty nejmodernější rytmy, je tento kurz přesně pro tebe. Není to jen obyčejná taneční variace, ale vytvoříte s taneční partou skvělou show a budete reprezentovat taneční klub na soutěžích.

Více

Zumba

Zumba® je taneční fitness hodina plná energie, vynikající hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamiku latinskoamerické hudby a latinskoamerických tanců spolu s aerobními kroky. Využívá tance jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a mnoho dalších…

Více

{{ filters.options.label_toggle }}
{{filter.title}}

{{options.title}}