Trend

O nás

Od historie po současnost

Historie tanečního klubu Trend Ostrava sahá až do roku 1998, kdy byl založen při taneční škole Trend ve Staré Bělé. Od svého založení sídlí v prostorách katolického domu ve Staré Bělé, kde se také nachází jeho dvě taneční studia a velký taneční sál. Rodiče dětí si mohou čekání zpříjemnit kávou či jiným občerstvením v útulné kavárničce s posezením přímo v tanečním klubu.

Pole působnosti tanečního klubu je velmi široké, počínaje výkonnostním soutěžním tancem (standardním i latinskoamerickým), přes vyhledávané baby studio, taneční přípravku, show dance, manželskými páry a dvojicemi konče. Na své si také přijdou jednotlivci, kteří nemají tanečního partnera. Ti mají k dispozici Single ladies dance či Zumbu. Barvy tanečního klubu Trend Ostrava v současné době hájí mistři a vicemistři ČR v latinsko-amerických tancích. Náš klub vítězí také na Mistrovství ČR Družstev v dospělé kategorii.

O výchovu svěřenců tanečního klubu se starají profesionální lektoři jak ve standardních, tak i v latinskoamerických tancích. Jsou jimi finalisté mistrovství světa a tanečníci, které jste měli možnost vidět rovněž v televizní show StarDance. Pohybová průprava je dlouhodobě vedena vynikající trenérkou specializovanou na přípravu tanečníků. Taneční klub je ve spolupráci se špičkovými zahraničními lektory rovněž pořadatelem několika tanečních soustředění a specializovaných tanečních kempů.

Mimo výchovy tanečních párů od nejútlejšího věku je taneční klub Trend Ostrava rovněž pořadatelem několika tanečních soutěží za rok, včetně spolupráce na mistrovství ČR v družstvech a významné Taneční ligy ve sportovním tanci. Taneční páry našeho tanečního klubu máte možnost mnohokrát ročně vidět na předních kulturních a společenských akcích po celé České republice.

Náš tým

Zakladatelem a současně i trenérem TK Trend Ostrava je Jaromír Riedel. Dalšími trenéry tanečního klubu Trend jsou výrazné osobnosti v tanečním sportu. Šéftrenérem je Ing. Jaroslav Kučera, jeden z nejúspěšnějších trenérů této doby. Dalšími členy týmu jsou mistři ČR, finalisté mistrovství světa a také stále aktivní úspěšní tanečníci. Organizační podporu a administrativu zajišťuje sekretariát klubu.

Jaromír Riedel

Majitel, trenér
PROFIL

Jaroslav Kučera

Majitel, šéftrenér
PROFIL

Tereza Florová

Trenérka
PROFIL

Jana Kaštovská

Zumba, Zumba show dance
PROFIL

Jiří Kuhn 

Trenér, Fotograf klubu
PROFIL

Vendula Prokopová 

Pop show dance
PROFIL

Michaela Riedlová

Trenérka, Single ladies dance, Tančírna pro partnerské dvojice
PROFIL

Marcela Šarmanová

Juniorské formace, Baby studio, Taneční přípravka
PROFIL

Jana Fikselová

Sekretariát

Marián Michňa 

Balet pro nejmenší

Externí trenéři

Kamča Víchová

Street dance
PROFIL

Miroslav Kuchař

Pohybová průprava

Naši partneři